14 Ocak Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

106 Leganes – Athletic Bilbao Maçı iddaa Tahmini

Leganes’i gerçekten zor bir dönem bekliyor. Özellikle 17 haftada 5 farklı kalecinin forma giyip, takımın lideri Szymanowski’nin bir süredir olmamasının handikapları yaşanırken en azından takım savunmasının biraz daha gelişim gösteresi önemli. Athletic Bilbao ise son 10 günde çok yıprandı. İki Barcelona maçı ve ikinci yarının büyük bölümünde net atak geliştirmekte zorlandıkları Leganes maçlarında fiziksel açıdan yıpranmışlık üst seviyede. Yaşlı bir kadroları var.Eksiklerde var ve Aduriz şuanda en kötü zamanlarından birini geçiriyor. Valverde en uçta yine Williams’a görev verebilir. 2.5 altı gol barajına takılacak bir maç bekliyorum. 

14 Ocak Cumartesi banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!