14 Ocak Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

117 Konyaspor – Galatasaray Maçı iddaa Tahmini

Galatasaray’ın ikinci devreye birçok önemli eksikle giriyor olması ciddi bir problem. Parmağı kırık Muslera’nın fedakarlık yapması bekleniyor. Yasin-Bruma cezalı, Podolski ve Sinan sıkıntılı. Klasik hücumculardan sadece Eren ve Rodrigues hazır gözüküyorlar. Tolga’nın sakatlığının sürüyor olması da orta sahadaki griliği devam ettiriyor. Konyaspor, devreyi sakin geçirenlerden. Seçeneklerin az olduğu merkeze Fofana’yı takviye ettiler. Avrupa Ligi’ndeki hayal kırıklıklarının bittiği göz önüne alınırsa Konya’nın ikinci yarı performansının artacağını düşünüyorum ben. 

14 Ocak Cumartesi banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!