14 Ocak Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

120 Atletico Madrid – Real Betis Maçı iddaa Tahmini

Atletico Madrid için 2016’nın sonları fazlasıyla sancılıydı. Geçen yılın fark yaratan adamı Griezmann’ın formsuzluğu, Simeone’nin ısrarla rotasyonu dar tutup; yoğun maç trafiğinde takımına verdiği hasar ve geçen sezonun çok altında görünen savunma performansı bir an da onları Şampiyonlar Ligi sırasının altında bırakmıştı. Yeni yılla beraber değişim yaşandı. Griezmann gol orucunu bozdu, dinlenen takım daha diri ve kaleyi devralan Moya güven aşılıyor. Betis’e karşı Simeone geldiğinden beri yenilmediklerinden bu seriyi devam ettirmek isteyecekler. Betis’te ise Victor’un takımın başına gelmesinin ardından futbolcuların daha özgüvenli olduğu kesin ama henüz deplasmanlar için güven vermiyorlar. Bruno ve Petros cezalı. Sanabria’da sakat. Bir bakıma son maçtan minimum 3 farklı değişiklik yapacaklar. Takımının gollerinin yarısına doğrudan katkı veren Ruben Castro bu maçta kalabalık savunma arasında kaybolabilir. Vicente Calderon’da devreden üstünlüğü yakalayabilirler. 

14 Ocak Cumartesi banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!