11 Kasım Cuma gününe özel iddaaliyiz banko maçlar ve iddaa tahminleri ile sitemiz yine kazandırmaya devam edecek. İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. 120 kodlu Danimarka – Kazakistan maçına özel iddaa yorumu ile banko kuponlar ve banko maçlar yazılarımızı takip edebilirsiniz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

120 Danimarka – Kazakistan

Danimarka’da kaliteli isimler olmasına rağmen bir türlü istedikleri sonuçları alamamalarının sebebi, bir türlü kadro istikrarı yakalayamamış olmalarından kaynaklı. Her maçta farklı kadrolarla mücadele etmiş olmaları, ister istemez aldıkları kötü sonuçlara da etki etti. Kazakistan’ın bu maçtan sürpriz bir galibiyet çıkartma şansı düşük ama yine de Danimarka deplasmanında cesur ve açık bir oyun sergileyebilirler. Danimarka da savruk bir takım olduğundan goller kazançlı bir seçenek gibi görünüyor. 2.5 üstü bahsini kuponlarınızda değerlendirebilirsiniz.

Tahmin: üst

  • Danimarka, bu sezon favori olarak çıktığı 2 maçta 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Kazakistan, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 3 maçı da kazanamadı.
  • Bu sezon ligde, 1,1 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (5 / 5)

11 Kasım Cuma banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!