21 Ocak Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

123 Chievo – Fiorentina Maçı iddaa Tahmini

Chievo’nun kadrosu geçen yıldan çok daha zayıf. Özellikle Paloschi’nin Swansea’ya gittiği dönemden beri ileri uçta ritmini yitiren bir takım var. Radovanovic ve Spolli cezalıyken, Hetemaj, Sardo, Rigoni, Seculib ve Cacciatore sakatlar. Fiorentina, Juventus’ futbol oynayarak devirde demek doğru olur. Daha fazla isim sorumluluk aldığından sonuca kolay gidiyorlar. Bu hafta tek problem Kalinic’in cezalı olması ama Babacar’da görev verildiğinde işini yapan iyi bir son vuruşçu olduğundan yokluğu gidebilirler. Chievo pasla geçişleri de doğru yapamıyor. Morallenen Fiorentina kazanır.

21 Ocak Cumartesi banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!