13 Ağustos Cumartesi banko tahminlerimize İngiltere Premier Ligi maçları ile başlıyoruz. Her gün banko kuponlar, banko tahminler ve iddaa tahminleri her gün iddaaliyiz.com’da! İddaalıyız siteniz yeni tasarımı ile yeni sezonda sizlere kazandırmaya devam edecek. İddaa’nın yeni yüzü iddaaliyiz.com’u takip edin, kazanın! 224 kodlu Southampton – Watford maçını Mehmet Kudal yorumladı.

327 Manchester City – Sunderland

İngiltere Premier ligi 1. haftasında Manchester City evinde Sunderland ile karşılaşacak.

Pep Guardiola’lı Manchester City ekibi hocanın istediği isimleri bir bir kadroya kattı. Bu sezon her kulvarda başarı yakalamaları beklenilen bir yıl olacak. Oynadıkları 3 hazırlık maçında galibiyet alamasalar bile resmi maçın havasının farklı olacağı kanaatindeyim.

Sunderland’ın bu karşılaşmada yapabileceği pek fazla bir şey yok. Bu karşılaşma 7.-8. haftada oynanacak olsa belki bir ihtimal verilebilir fakat ilk haftada Manchester City fırsat tanımaz.

Ev sahibi kazanır.

Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları iddaaliyiz.com’da. Kaliteli yazarları ile banko kuponlar sizlere sunan sitemizde her gün iddaa tahminlerine de yer vereceğiz. iddaa’da size iddaaliyiz.com yeter!