18 Ocak Çarşamba Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

427 Xanthi – Iraklis Maçı iddaa Tahmini

İki takım arasında saha içi organizasyon ve saha dışı durumları düşününce önemli bir fark olduğunu düşünüyorum. Xanthi bu yıl Razvan Lucescu ile tam bir sistem takımı haline gelirken, makine düzeninde golleri sıralayan Younes’in performansıyla fark yaratıyor. Bu hafta tek yeni eksikleri sakat olan Chatziterzoglu. Ayrıca Lisgaras, Nieto ve Orphanides diğer eksikler. İraklis’te devre arasında direkt 11’den bazı isimlerin ayrılmasıyla iyice zayıfladığı gerçek. Son 2 maçları ertelendiğinden 15 gündür maça çıkmadılar. 2 gollü Perrone cezalı. Ziabaris’ta sakat. Xanthi’ye düşük orandan oynamaktansa ‘’Yok’’ tercihi daha fazla öne çıkıyor. 

18 Ocak Çarşamba banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!