9 Ekim PAZAR banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarına 726 kodlu Uşak Sportif – Fenerbahçe maçıyla devam ediyoruz.. Yazarımız Mehmet Kudal sizler için Milli maçı yorumladı.. Her gün güncellenen içeriği ile İddaaliyiz.com’da banko maçlar ve hazır kuponları bulabilirsiniz. İddaa tahminleri ile birlikte kuponlarımızda yüksek yüzde ile kazandırır!

726  Uşak Sportif – Fenerbahçe

Spor Toto Basketbol ligine merhaba diyoruz. Uşak Sportif ile Fenerbahçe karşılaşacak.

Uşak Sportif ligin orta şekerli takımlarından. Hücum sistemleri neredeyse tamamen 3’lük üzerine kurulmuş. Şansları yaver giderde atabilirlerse maç içinde kalıyorlar yoksa kopup gidiyorlar

Avrupa’nın en iyi takımlarından biri haline gelen Fenerbahçe geçen sezonki kadrosunu korudu. Udoh ve Vesely gibi isimlere NBA’den teklif gelmesine rağmen Obradovic’li Fenerbahçe’yi tercih ettiler. Basketbolun duayeni Obradovic öyle bir koç ki yaşı ilerleyen gelişime kapalı olan oyuncunun bile bazı özellikleri üzerinde oynama yapıyor.

Fenerbahçe karşısında 60’lı sayıları aşamayan Uşak Sportif muhtemelen yine 60’ta kalır. 158.5 Sayı baremi aşılmayabilir. Altenatif Fenerbahçe.

Pazar iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaaliyiz.com size kazandırmaya devam edecek. İddaa’da kazandıran iddaa tahmin sitemizi her gün takip ederek kazancınızı arttırın!