24 Ocak Salı Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

784 Panathinaikos – Barcelona Maçı iddaa Tahmini

Barcelona geçen hafta Anadolu Efes engelini aşmayı başardı ve play-off’lardaki rakibi Anadolu Efes’i sıralamada altına aldı. Derrick Brown’u çok iyi savundular ve Brown oldukça kötü bir oyun çıkarttı Efes cephesinde. Barcelona’da ise Navarro’nun 9 sayılık katkısı önemliydi. Ayrıca Koponen, Rice’ın doldurmadığı oyun kuruculuk pozisyonunu oldukça iyi bir şekilde doldurmaya başladı. Panathinaikos maçında da kritik isim olacaktır fakat O.A.K.A.’da Yeşilleri hafife almak büyük bir hata olabilir. Seyirci desteği ile birlikte galibiyete ufak farkla daha yakın olduklarını düşünüyorum.

24 Ocak Salı banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!