25 Ocak Çarşamba Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

812 Anadolu Efes – Darüşşafaka Maçı iddaa Tahmini

İki takımın da çok önemli silahlara sahip oldukları kesin. Anadolu Efes, ilk 8 yarışında daha da geri kalmamak için kazanmak zorunda ve bunu başarmak için iyi hücum etmesi gerekiyor. Bu sezon resmi maçlarda 2 kez yendikleri Daçka karşısına daha güvende çıkacaklardır, bu da hücumlarına yansır. Hafta sonu Beşiktaş deplasmanındaki tempoları ve hücum kapasiteleri, Cedi ile Maxim’in etkili performansları dikkat çekiciydi. Bunu devam ettireceklerdir, ayrıca hücumda çok erken atışlar kullanmayı seven Brandon Paul de Euroleague maçında kadroda olacak. Daçka rakibine iki kez yenildi ama son dönemde hem Wanamaker, hem de Moerman formda. Efes’te Brown, Daçka’da Moerman’ın 4 numaradan bulacakları skor takımlarının temposunu artırır ve hücuma çeşitlilik kazandırır. Bu özellikleriyle toplam sayı aşılır.  

25 Ocak Çarşamba banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!