24 Ocak Salı Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

851 Unics Kazan – Fenerbahçe Maçı iddaa Tahmini

Unics Kazan, play-off şansını korumaya devam ediyor fakat rakipleri arasından sıyrılması pek kolay olmayacaktır. İstanbul’da Fenerbahçe’yi Langford’un performansı ile devirme başarası göstermişlerdi fakat o dönemde Fenerbahçe’nin rotasyonu en dar dönemini yaşıyordu. Ayrı koç muhakkak Langford’a nasıl bir önlem alacağını da düşünmüştür. Bobby ile savunmada eşleştirmekten kaçınacaktır diye düşünüyorum. Bu sefer Fenerbahçe rakibinden rövanş maçını alacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca Udoh Rusya deplasmanına götürülmeyeceği açıklandı.

24 Ocak Salı banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!