15 Kasım Salı Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarına devam ediyoruz. 443 kodlu Ekvador – Venezuela iddaa tahmini. Nesine.com yazarı Mertcan Bulca’nın yorumuna bakalım!  İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

443 Ekvador – Venezuela

Açıkçası Ekvador, Uruguay’ın muazzam iç saha grafiğine son verebilirdi ama hem kalite yönünden rakip onlara ağır bastı hem de kritik eksiklerin yokluğu üçüncü bölgede fazlasıyla hissedildi. Mina, Caicedo ve Enner Valencia geri döndüler. Quito’daki yüksek rakımla birlikte ortaya koydukları baskılı futbolla yine ağır basıyorlar. Venezuela’nın 5-0’lık Bolivya galibiyetine rağmen bence ilk 5 için şansı yok. Bunu başarabilecekleri bir ortam veya güven durumu söz konusu değil. Anor, Guerra ve Rondon sakatlıklarından dolayı yoklar. Ekvador’un içerideki play-offlarda oynadığı son 40 maçta yalnızca 4 yenilgisi bulunuyor. Quinteros, 11 puana ihtiyaçları olduğunu söyledi. Müthiş bir hücum hattı olan Ekvador farklı kazanır.

Tahmin: H1

39.816 kişi kapasiteli Olímpico Atahualpa Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Şilili hakem Roberto Tobar Vargas yönetecek.

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Ekvador 5, Venezuela 4 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Ekvador 16 gol atarken, Venezuela 11 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 2-3 ve 4-6 gol aralığında biten 4’er maç bulunuyor.
  • Ekvador 3 ve Venezuela 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

15 Kasım Salı banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!