19 Ağustos Cuma maç yorumları ve iddaa tahminleri yine siteniz iddaalıyız’da. Her gün güncellenen içeriği ile iddaalıyız sizlere banko kuponlar, banko maçlar ve hazır kuponlar sunmaktadır. 19.08.2016 Cuma maçlarından oluşan iddaa kuponlarını kaçırmayın. 100 kodlu Adanaspor – Bursaspor maçına özel iddaa yorumu yazarımız Cem Top’tan!

100  Adanaspor – Bursaspor

Ligin yenilerinden Adanaspor, uzun aradan sonra özlemini çektiği arenada. Transfer döneminde ayağını yorganına göre uzatmayı seçen turuncu-beyazlılar, serbest oyunculara yöneldiler ve Brezilya’ya yoğunlaştılar. Açıkçası hazırlık periyodunda göz doldurduklarını söylemek zor. Zamana ihtiyaçları var. Konuk Bursaspor; büyük ölçüde tanıdık isimlere yöneldi ve bilindik oyuncularla kadrosunu güçlendirdi. Son oynadıkları Trabzonspor karşılaşması dışında özellikle defansif anlamda sıkıntılar yaşadıklarını gördük. Her şeye rağmen kadro kalitesi ve tecrübe anlamında yeşil-beyazlıların bu karşılaşmada 3 puana daha yakın olduklarını düşünüyorum. Hava şartları maçın temposuna etki edebilir.

(Maç Kodu: 100) TAHMİN: (02)Ç – Oran: 1,30

19 Ağustos cuma maçlarından oluşan iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaalıyız farkını ortaya koymaya devam ediyor. Siz de kazandıran yorumları okuyarak iddaa’da kazanabilirsiniz.