20 Ağustos Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaalıyız sitesi sizlere hafta sonu da kazandırmaya devam edecek. İddaa’da kazandıran kuponlar ve banko maçlar her gün siteniz iddaalıyız’da. 20.08.2016 Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminlerine bakalım. 102 kodlu Trabzonspor – Kasımpaşa maçına özel iddaa analizi Cem Top’tan!

102 Trabzonspor – Kasımpaşa

Yönetim zihniyetinden futbolcu ve teknik kadrosuna kadar baştan aşağı yenilenen Trabzonspor, lige iyi başlangıç yapma peşinde. Özellikle Castillo, Onazi, Bero, Ibanez ve Suk gibi isimlerden taraftarın büyük beklentisi var. Son hazırlık maçında Trabzonspor’un henüz takım bütünlüğünü sağlayamadığını görmüştük ama bu konuda Ersun Yanal’ın büyük çaba harcadığı aşikâr. Kadrosundan bazı oyuncuları kaybeden Kasımpaşa ise bu futbolcuların yerlerine hesaplı takviyeler yapmayı tercih etti. Örnek olarak; Eren’in yerine Etoundi, Scarione’nin yerine Shala, Omeruo’nun yerine Otigba sayılabilir. Hazırlık döneminde oyuncular henüz kaynaşamamış göründü. Bu karşılaşmada tarafların karşılıklı gol bulabileceklerini düşünüyorum. Galibiyet için Trabzonspor bir adım önde görünüyor.

(Maç Kodu: 102) TAHMİN: KG(Var) – Oran: 1,60

20 Ağustos Cumartesi iddaa tahminleri ve hazır kuponlar ile iddaalıyız’da size özel kazanç. Yazarlarımız Mehmet Kudal, Cem Top ve Sarp Öğreten sizler için her gün kuponlar ve yorumlar hazırlıyor.