20 Ağustos Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaalıyız sitesi sizlere hafta sonu da kazandırmaya devam edecek. İddaa’da kazandıran kuponlar ve banko maçlar her gün siteniz iddaalıyız’da. 20.08.2016 Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminlerine bakalım. 103 kodlu Beşiktaş – Alanyaspor maçına özel iddaa analizi Cem Top’tan!

103 Beşiktaş – Alanyaspor

Şampiyon sahaya sorunlar yumağı halinde iniyor. Güç kaybeden takımın bir türlü istenen ölçüde takviye edilememesi en sonunda Şenol Güneş’i de isyan noktasına getirmişti. Siyah-beyazlıların ilk haftada ligin yenilerinden Alanyaspor’u Vodafone Arena’da ağırlayacak olmaları önemli bir şans. Süper Lig macerasına zorlu bir karşılaşma ile başlayacak Alanyaspor, yükselen pek çok takım gibi kadrosunu büyük oranda yeniledi. Sadece yabancı transferlerin sayısı 9. Hal böyle olunca teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde takım olabilmek için çok çalışmaları gerekecek. Oynadıkları hazırlık maçlarında istikrarsız bir görüntü verdiklerini söyleyebiliriz. Beşiktaş deplasmanı şu aşamada Alanyaspor’a ağır gelebilir.

(Maç Kodu: 103) TAHMİN: H1 – Oran: 1,65

20 Ağustos Cumartesi iddaa tahminleri ve hazır kuponlar ile iddaalıyız’da size özel kazanç. Yazarlarımız Mehmet Kudal, Cem Top ve Sarp Öğreten sizler için her gün kuponlar ve yorumlar hazırlıyor.