21 Ağustos Pazar iddaalıyız programında birbirinden özel maçlar var. Her gün güncellenen içeriği ile iddaaliyiz.com’da pazar gününe özel banko maçlar ve hazır kuponlar ile size iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. Yazarlarımızın maç yorumlarını ve banko kuponlarını kaçırmayın! 104 iddaa kodu Gençlerbirliği – G.Antepspor maçını Cem Top yorumladı.

104 Gençlerbirliği – G.Antepspor

TSYD Ankara turnuvasını kazanan Gençlerbirliği, transfer döneminde geçmiş yıllara benzer biçimde genç ve gelecek vaat eden futbolculara yöneldi. Özellikle gurbetçi gençlerden çok şey bekliyorlar. Hazırlık maçlarında İbrahim Üzülmez’in geçen yıl oturttuğu oyun düzenini devam ettirme niyetinde gözüktüler. Önce zor gol yiyen bir ekip olmaya çalışacaklar. Transfer döneminde kısıtlı hamleler yapan Gaziantepspor’da İlhan Parlak ve Claude Angan takımın iki önemli kozu olacak gibi görünüyor. Hazırlık maçlarında kolay gole gittiklerini gözlemledik ancak defansta da bir o kadar hata yapmaya müsaitler. Hazırlık dönemi beni yanıltmadı ise daha sıkı bir takım gibi görünen Gençlerbirliği’nin bu maçta sahadan mutlu ayrılmasını bekliyorum.

(Maç Kodu: 104) TAHMİN: (1) – Oran: 1,70

21 Ağustos Pazar iddaa tahminleri ve hazır kuponlar ile iddaalıyız’da size özel kazanç. Yazarlarımız Mehmet Kudal, Cem Top ve Sarp Öğreten sizler için her gün kuponlar ve yorumlar hazırlıyor.