21 Ağustos Pazar iddaalıyız programında birbirinden özel maçlar var. Her gün güncellenen içeriği ile iddaaliyiz.com’da pazar gününe özel banko maçlar ve hazır kuponlar ile size iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. Yazarlarımızın maç yorumlarını ve banko kuponlarını kaçırmayın! 105 iddaa kodu Kayserispor – Akhisar B.S maçını Cem Top yorumladı.

105 Kayserispor – Akhisar B.S

Bu yıl ligde sıkıntı yaşamak istemeyen Kayserispor’un transfer döneminde çoğu yurt içinden olmak üzere kapsamlı hamleler yaptığını söyleyebiliriz. Hazırlık maçlarında mücadeleci bir görüntü çizdiler ve zor gol yemeleriyle dikkat çektiler. Bu yıl da ligin çetin cevizlerinden biri olmayı hedefleyen Akhisar Belediyespor ise az ama öz transfer yaptı. Özellikle Lyon’dan gelen Mvuemba ile Mallorca’dan alınan Sissoko ikilisi sağbek Lopes ile birlikte yeni sezonda adlarından çokça söz ettirebilirler. Bu maçta tarafların kontrollü bir futbola yönelmeleri muhtemel. Erken bir gol ile düğüm çözülmez ise ortaya kısır bir sonuç çıkabilir. İlk yarı beraberliği de düşünülebilecek seçenekler arasında.

(Maç Kodu: 105) TAHMİN: ALT – Oran: 1,45

21 Ağustos Pazar iddaa tahminleri ve hazır kuponlar ile iddaalıyız’da size özel kazanç. Yazarlarımız Mehmet Kudal, Cem Top ve Sarp Öğreten sizler için her gün kuponlar ve yorumlar hazırlıyor.