21 Ağustos Pazar iddaalıyız programında birbirinden özel maçlar var. Her gün güncellenen içeriği ile iddaaliyiz.com’da pazar gününe özel banko maçlar ve hazır kuponlar ile size iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. Yazarlarımızın maç yorumlarını ve banko kuponlarını kaçırmayın! 106 iddaa kodu Antalyaspor – Osmanlıspor maçını Cem Top yorumladı.

106 Antalyaspor – Osmanlıspor

Geçtiğimiz sezon zaman zaman futbolseverleri heyecanlandıran performanslarına şahit olduğumuz iki ekip kozlarını Antalya Stadında paylaşacaklar. Kırmızı-beyazlı ekip, transfer döneminde ayrılan oyuncuların yerlerini kâğıt üzerinde doldurmuş görünüyor. Hazırlık maçlarında da dişe dokunur rakiplerle oynadıklarını ve iyi performanslar gösterdiklerini belirtelim. Sezonu erken açan Osmanlıspor, hafta arası Avrupa maçı oynamanın sıkıntısını çekebilir. Başkent temsilcisi bilhassa ofansif anlamda bıraktığı yerden devam edecek gibi görünüyor. Haftanın zevkli ve çekişmeli geçmeye namzet bu maçında takımlardan karşılıklı gol bekliyorum.

(Maç Kodu: 106) TAHMİN: KG(Var) – Oran: 1,55

21 Ağustos Pazar iddaa tahminleri ve hazır kuponlar ile iddaalıyız’da size özel kazanç. Yazarlarımız Mehmet Kudal, Cem Top ve Sarp Öğreten sizler için her gün kuponlar ve yorumlar hazırlıyor.