21 Ağustos Pazar iddaalıyız programında birbirinden özel maçlar var. Her gün güncellenen içeriği ile iddaaliyiz.com’da pazar gününe özel banko maçlar ve hazır kuponlar ile size iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. Yazarlarımızın maç yorumlarını ve banko kuponlarını kaçırmayın! 107 iddaa kodu Başakşehir – Fenerbahçe maçını Cem Top yorumladı.

107 Başakşehir – Fenerbahçe

Sezonu erken açan iki takımın randevusu Başakşehir Fatih Terim Stadında. Transfer döneminde ayağını yorganına göre uzatan ev sahibi, sistem takımı olarak yoluna devam edeceğinin sinyallerini verdi. Eren Albayrak, Attamah, Dieng ve Cengiz Ünder göze batan takviyeler. Şampiyonlar Ligi’nden elenmesi sonrası hoca değişimine giden Fenerbahçe’de ise transferlerin çoğu defans bölgesine yapıldı. 3’lü/5’li değişken savunmaya göre yapılan takviyelerin, Dick Advocaat yönetiminde yeniden ele alınma zorunluluğu var. Hollandalı teknik adamın genelde 4-3-3 sistemini tercih ettiği biliniyor. Açıkçası Fenerbahçe’nin zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kadrosunu büyük ölçüde koruyarak hocasıyla yoluna devam eden Başakşehir’e hafta arası yıpranmış olmasına rağmen puan şansı tanımak gerek.

(Maç Kodu: 107) TAHMİN: H1 – Oran: 1,45

21 Ağustos Pazar iddaa tahminleri ve hazır kuponlar ile iddaalıyız’da size özel kazanç. Yazarlarımız Mehmet Kudal, Cem Top ve Sarp Öğreten sizler için her gün kuponlar ve yorumlar hazırlıyor.