13 Ağustos Cumartesi banko tahminlerimize İngiltere Premier Ligi maçları ile başlıyoruz. Her gün banko kuponlar, banko tahminler ve iddaa tahminleri her gün iddaaliyiz.com’da! İddaalıyız siteniz yeni tasarımı ile yeni sezonda sizlere kazandırmaya devam edecek. İddaa’nın yeni yüzü iddaaliyiz.com’u takip edin, kazanın! 222 kodlu Everton – Tottenham maçını Mehmet Kudal yorumladı.

222 Everton – Tottenham

İngiltere Premier ligine merhaba diyeceğimiz haftada Everton ile Tottenham karşılaşacak.

Yaz sezonun en suskun takımları arasında yer alan Everton ve Tottenham’ın 90 dakikası pek tat vereceğe benzemiyor. Everton kalecisi Howard’ı yollayıp yerine Stekelenburg’u aldı. Bunun dışında göze çarpan orta sahaya alınan Gueye gözükmekte. Hazırlık kampında keyifsiz bir Everton izlediğimizi belirteyim.

Tottenham öyle bir takım ki hazırlık kampında bile dengesiz sonuçlar alıyor. Bütün Dünya üzerinde en istikrarsız takımı seçecek olsalar ben Tottenham kafaya oynar diye düşünüyorum.

İlk yarı beraberlik oldukça olası alternatif ilk yarı 2 gol sesi çıkmaz.

Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları iddaaliyiz.com’da. Kaliteli yazarları ile banko kuponlar sizlere sunan sitemizde her gün iddaa tahminlerine de yer vereceğiz. iddaa’da size iddaaliyiz.com yeter!