25 Ağustos Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları her gün iddaalıyız’da.. İDDAA’nın tek adresi iddaaliyiz.com’da size özel banko maçlar, banko kuponlar ve iddaa tahminleri bulabilirsiniz. Her gün güncellenen içeriği ile iddaa bülteni, istatistikler ve Avrupa TOP 10 Listeleri sitede yer almaktadır. 494 kodlu Grasshoppers – Fenerbahçe maç yorumu Mehmet Kudal’dan!

494 Grasshoppers – Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu Play-Off – 2. Maçında Grasshoppers evinde Fenerbahçe’yi konuk edecek.

İstanbul’da varlık gösteremeyen Grasshoppers bu maça kendi basınlarının dediği gibi rezil olmamak için çıkacak. Kadrolarında 35’lik Kallström dışında tek dikkat çeken isim forvetleri Ridge Munsy.

Fenerbahçe turun ilk maçında çok keyif veren bir futbolla Grasshoppers’i 3-0 mağlup etmişti. Akabinde Başakşehir karşısında bir ‘iş kazası’ na uğrayıp rakibin neredeyse tek isabetli şutuyla 1-0 mağlup oldular. Advocaat’in azmiyle Fenerbahçe’nin bu maçıda önemseyip kazanacağı kanaatindeyim.

Fenerbahçe kazanır.

  • Fenerbahçe, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçı kazandı.
  • Grasshopper, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 2 maçta da mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 3,5 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (2 / 4)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %27,27 oranında berabere tamamlandı. (9 / 33)
  • Bu sezon ligde, 1,6 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %40 oranında galip geldiler. (6 / 15)

Perşembe iddaa maçları ve banko kuponlar siteniz iddaaliyiz.com’da! Siteyi takip edin siz de iddaa‘dan anında haberdar olun. Fark yaratan siteniz ile size özel analizler ve kuponlar iddaalıyız’da.