18 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlar ile iddaalıyız sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Dün yayınladığımız videolu kupon tek maçtan yattı ancak bugün telafi edeceğiz. Her gün güncellenen içeriği ile hazır kuponlar ve banko maçlar sizi bekliyor! Yazarımız Mehmet Kudal‘ın UEFA Avrupa Ligi yorumları.

580 Fenerbahçe – Grasshoppers

UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu Play-Off 1. maçta Fenerbahçe evinde Grasshoppers’ı ağırlayacak.

Geçen sezonu bomboş geçiren Fenerbahçe camiası varlığını devam ettirdiği sürece Vitor Pereira’ya beddua edecektir. Beddua karşıtı birisi olmama rağmen Pereira fazlasıyla hak ediyor. Fenerbahçe’nin geçen sezon ki kadrosu Türkiye’de ki bütün kupalar + Avrupa’da en az yarı final başarısı getirecek bir kadroydu. Pereira sezonu param parça etti. Mahvolmuş durumdaki Galatasaray’a Türkiye kupasını hediye etti. Yetmedi Monaco’ya elendi ve kaçtı. Ülkemizdeki milyonların ahı üzerinde olacaktır. Yeni bir sayfa açan Fenerbahçe yönetimi Dünya futbolunu bilen üst düzey bir hoca Dick Advocaat’i getirdi. Mali şartlarda getirebilecek en iyi isim belki de Advocaat. Genel konuları kısa kesip maça dönecek olursak Fenerbahçe’li oyuncuların %99’u Pereira’yı sevmiyordu hatta kimileri nefret derecesinde ulaşmıştı. Pereira’sız ilk maç olması futbolcuları ateşleyecektir. Normalde %50’yle oynayacaklarsa %90’larını vereceklerine eminim. Advocaat’e kendilerini göstermeleri de gerekecek. E üstüne rakip Grasshoppers olunca galibiyet kaçınılmaz olacağa benziyor.

Fenerbahçe kazanır, ilk yarıyı önde kapatması da oldukça olası. Tahmin: İY 1

18 Ağustos Perşembe iddaa maçları ile kazancınızı arttırın. Banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Siz de tahminlerimizi ve kuponlarımızı üstteki menüden tıklayarak okuyabilirsiniz!