3 Aralık Salı Günün iddaa tahminleri.. Banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarının yanı sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar yine sitenizde! Banko kuponlar için iddaaliyiz.com’u takip edin! İddaalıyız ekibi olarak size iddaa’da kazandıran kuponlar ve banko tahminler sunmaya devam edeceğiz. Hazır kuponlar ile kazandıran site iddaalıyız’ı takip edin!

Lyon – Lille

Lyon son 5 maçın 4 tanesini kazanarak tekrar üst sıralara tırmanmaya başladı. Bir ara tam 8 maçlık kabus gibi geçen bir dönem yaşadıklarını hatırlıyoruz. Artık bu günler geride kaldı. İstatistik olarakta 2-3 gol maç sonuçları dikkat çekiyor. Lille şampiyonlar ligi gidiş ve dönüşlerinde baya puan kaybetti. Dijon karşılaşmasında 1-0 kazanmalarının dışında oynadıkları iştahlı oyun benim daha çok ilgimi çekti. Eğer bu maçta yine aynısını görürsek tadından yenmez bir mücadele olur. 2.5 gol sınırı aşılır.

Tahmin: 2.5 gol üstü

3 Aralık Salı banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaalıyız yine kazandırıyor! İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün düzenli olarak takip edin, siz de kazanın!